Zákony SNS - vlastizrada !

Autor: Martin Ondráš | 7.12.2018 o 9:30 | Karma článku: 3,85 | Prečítané:  1458x

Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa trestom odňatia slobody na doživotie.

Dnes sa nebudem zaoberať § znením geniálnych zákonov z dielne SNS. To som už niekoľko krát urobil vo svojich iných príspevkoch. Dnes je totiž už jasné, kam smerujeme. Už je nad slnko jasné, ktorým smerom sa uberá SNS. Najmladší člen vlády, ktorý vydiera svojich chorých, unavených a doráňaných kamarátov z koalície, má dnes zjavne najsilnejšie slovo.

Kde sme to dopracovali, keď starý harcovník ako je R.Fico nedokáže na 3 pokus schváliť jeden zákon o zastropovaní dôchodku. Ďalší matador politiky B.Bugár a jeho MOST radšej svoje návrhy zákonov sťahuje, neboli by prijaté. Jediný, kto reálne aplikuje svoje nezmysly v podobe návrhov zákonov je SNS.

Podaril sa pripraviť zákon o pôde. Z dielne SNS. Už je síce zrejmé, že je v rozpore s Ústavou SR. To nie je pre SNS rozhodujúce. Kým sa pripraví a schváli právne relevantná náprava, zabudne sa na dôvod a pôvodcu chyby. Dôvod ? Právne zakrytie zvláštnych úkonov s ornou pôdou. Veď práve ON, človek čo vie všetko najlepšie bude viesť schôdzu, na ktorej sa budú voliť noví sudcovia Ústavného súdu. Možno budú benevolentnejšie prihliadať na logické, ekonomické a právne nezmysly, čo ON a jeho strana plodí skutočne plodne.

Super nápad - ubytovacie poukazy. Bohužiaľ opäť z dielne SNS. Blaho občana ? Ale kdeže. Všetci vieme, čo nášmu cestovnému ruchu chýba a poukazy to nie sú. Chýba záujem o klienta, váženie si každého jedného klienta (česť výnimkám) a hlavne zjavná absencia pridanej hodnoty v službách za peniaze, ktoré ako zákazník zaplatíte. No tak, keď ich nechcete zaplatiť VY, niekto bude musieť. Kto asi ? Zamestnávateľ. Hnusný kapitalista, ktorý sa o nič rýdzo Slovenské nezaujíma a samozrejme z časti štát, ktorému to ale zaplatíte VY cez priame dane z príjmu. ON opäť preukázal svoju genialitu a zabil 2 muchy jednou ranou. Nie len že rozhadzuje cudzie peniaze, to by nebol prvý v tomto štáte. ON ich ale prihrá SELEKTÍVNE iba "našim". Ani to nie je pri tejto koalícii nič nové pod slnkom, ale ďalšia ukážka, kto tu vlastne vládne a prečo to robí.

Potom kauza JUDR ... uznávam, nebolo to fair play. ON je v tom nevinne. Toto je najmenšie pochybenie ktorým sa má zákonodarný zbor zaoberať. Prečo to nechal narásť do takýchto rozmerov ? Lebo to divadlo zabávalo celé Slovensko a celú opozíciu a popri tom sa dobre pracuje na naplnení skutkovej podstaty trestného činu podľa § 311 Trestného zákona. Ustál to. Kto má viac rozumu, ako ďateľ na betónovom stĺpe, musel vedieť tento výsledok predpokladať. Prečo ? Nejedná sa o prečin ani trestný čin a ON je beztrestný a všetko dávno premlčané. A čo dosiahol ?

Odviedol pozornosť od "mediálneho prekecnutia" o podpore Ruskej Federácie. Prešlo mu to bez povšimnutia, tak skúsil otvorene podporiť Orbánov režim, proti ktorému začína konanie EÚ.

Zákon o odvode reťazcov - tu ani nejde o chorú myšlienku a nepochopenie princípov podnikania na Slovensku. Možno by nebolo na škodu spomenúť si na svoje dávne podnikanie v niečom, čo malo spoločné slová LES a STAV. Nebolo moc slávne, možno pre nevedomosť, možno pre neschopnosť, možno len zlé okolnosti. Od začiatku zákon v rozpore s Ústavou SR. Od začiatku zákon v rozpore s právom EÚ. Od začiatku odsúdený na podobný osud ako zákon o pôde. Bude zrušený. To bol pôvodný návrh. Dnes, po zásahu vyššej moci, už otvorene platí len pre HNUSNÉ a KAPITALISTICKÉ zahraničné obchodné reťazce. Bola vyňatá Jednota a aj všetky malé siete. Tam kde bol pôvodne náznak SELEKTÍVNEJ diskriminácie, tento náznak zmizol a nahradila ho SKUTOČNOSŤ otvorenej diskriminácie - absolútne jasný výsledok súdneho sporu na ESD. Prehra Slovenska a milióny odškodného.

Zahraničie a diplomacia

Všetci vedia, ktoré ministerstvá ON a jeho strana vedie. Doteraz som si myslel, že zahraničie patrilo SMERu. Asi som sa mýlil. ON zakáže smeráckemu ministrovi cestovať, ON si dovolí komentovať, že po vypuknutí krízy na Ukrajine by mali byť svetoví politici opatrnejší a viac veriť Rusku ako Ukrajine. ON poučuje Merkelovú, ON poučuje Biely dom. Nátlakom OSN, NATO, EÚ a jednotlivých lídrov musel Voloďa ustúpiť, čo ON zjavne nepredpokladal. Jeho pravá ruka Hrnko si pri svojej inteligencii dokáže dovoliť povedať na adresu ministra zahraničia len toľko, že no a čo, každý je nahraditeľný. No a potom ten ruský špión....no veď nevadí, ON to nejak zahovorí, za vlasť a za rodinu ! Uráááááááááááááááá !

MiG vs F16

Najskôr pokus o predĺženie zmluvy na údržbu ruských vzdušných veteránov. Milióny Eur. Nevyšlo. Potom fraška s výberom nových stíhačiek, no aj napriek tomu, že Voloďa ponuku nedal, pristúpil na Galkom predpovedané americké stíhačky. A ako dokáže premiérovi kto tu ozaj šéfuje ? Jeho ministerstvo podpíše zmluvy, bez dovolenia. No a čo ? Náhodou padne vláda, kto preberie všimné ? 

Záverečná úvaha

Systematické poškodzovanie záujmov suverénneho Slovenska je hanba. A ak ho vykonáva jeden z najvyšších ústavných činiteľov, je to trestuhodné a tragédia. Že to bude robiť takto hlúpo, asi neverili ani jeho voliči. To, že Fico nedokáže korigovať SNS si už vyskúšal na Slotovi a teraz opäť Dankovi. SNS nesklamala a Fico sa nepoučil. Slovensko má 2 možnosti. Ak voličom skutočne na Slovensku a jeho budúcnosti záleží, rozhodne v najbližších voľbách. Ak zvíťazí zdravý rozum, ON splní hrozbu ktorú dal. Vraj ak SNS nedosiahne 5% odíde z politiky - uráááááááááááááá , možno priamo do Ruska, možno si kúpi hotel, kúpele alebo reťazec, samozrejme slovenský. Alebo je varianta 2 a ON bude opäť geniálnym spôsobom zasahovať do diania. Verím, že ROZUM zvíťazí......jedine že by nie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?